vyzivny

Maarty

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
vyzivny
Zelena politika EU
 
ja-som ja
ja-som ja | 23.7.2022 15:13

Táto demagogická pičovina tu už bola, kokoti spiatočnícky nevedia nič nové vymyslieť.. keby to bolo ako na prvom obrázku, tak nemusíme nič riešiť.. ale to tak nieje.


mahalebka
mahalebka | 23.7.2022 15:17

Veterne turbiny zabijaju vtakov, este ze tie vtaky su len drony FBI inak by to bola zdrvujuca informacia.


tmiro
tmiro | 23.7.2022 15:57

EÚ čerpala elektrinu záhadným spôsobom zo živých stromov a nahradila ich turbínami???

Alebo je pointa že typkynu zaviedli o kúsok ďalej a keď uvidela že tam sú turbíny tak povedala ze to už je lepšie?


Daniel
Daniel | 23.7.2022 16:05

Nič nové na svete, dáme si repete...


Lucy in boots
Lucy in boots | 23.7.2022 17:36

Musím dať za pravdu. Ani neviete koľko ľudí si spraví zo zelených iniciatív len sprostý biznis. Navyše každá sranda niečo stojí. Veterná elektráreň má životnosť 30 rokov, počiatočné náklady, záber pôdy, životného priestoru pre rastliny a živočíchy na koniec sa musí odstrániť kopec odpadu a revitalizovať. Slnečne panely v poli detto.


Tučko
Tučko | 23.7.2022 20:12

Lucy, máš pravdu, že mnohé zelené projekty sú len greenwashingom a aj tie úprimné sú často nedomyslené. Malo by sa o tom viac hovoriť. Problém však je, keď sa to demagogicky zneužíva na diskreditáciu všetkých ekologických projektov ľuďmi, ktorí zo zištnosti či hlúposti ekologickú krízu odmietajú vidieť. Dojemné, ako sa napríklad zo zástancov uhlia a ropy zrazu stali veľkí milovníci vtáčikov, ktorých majú za obeť veterné elektrárne. Keď však treba chrániť vtáčie rezervácie, veľmi rýchlo je po láske, lebo "ekonomická nevyhnutnosť".


Daniel
Daniel | 23.7.2022 21:05

Celé toto memečko je demagógia rovnako, ako aj keď to uverejnili predtým. Aby to dole malo zmysel, na hornom obrázku by mali byť dymiace uhoľné elektrárne, červený les pri Černobyle, či zadymené smogové mestá.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader