Maarty

vyzivny

Maarty

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
vyzivny
Vtedy a dnes
 
Valiant
Valiant | 5.7.2021 18:22

No a čo, že sa vraciame naspäť do socializmu?!
Koronahysterici ti vysvetlia, že to nie je tvoja vec, pretože epidémia, tamto verejné blaho a plné nemocnicééé. Predsa nemáš zodpovednosť iba za seba a za svoje zdravie, ale máš povinnosť sa obmedzovat a starať o zdravie ostatných a dodržiavať každú kravinu, hoci sebeväčšiu, ktorú si niekto vymyslí. Taký nový hygienicko-fašistický socializmus. Akési vágne a iluzórne verejné blaho je nadradené vašim občianskym právam. Takto nejako si to naši súdruhovia asi predstavujú a rétorika posledného roka tomu nasvedčuje. Najsmutnejšie je na tom asi to, že im to ešte veľa idiotov žerie.


register
register | 5.7.2021 19:51

Ja som si bol slahnut pfizera, ale nezistil som ziadne extra schopnosti - ani magnetizmus ani vysielanie/prijimanie radio signalov, ani nic podobne... Robim nieco zle? Alebo to pride az po druhej davke?


sarmantna teplaren
sarmantna teplaren | 5.7.2021 22:10

Tato civilzacia je odsudena na zanik. Samy sebecky egoista. Aj ten momentalne najvacsi problem celej planety, na ktory dokonca existuje riesenie, nie sme schopni porazit. Prave kvoli tym egoistom. Ako si chceme poradit s tymi dalsimi, podstatne komplexnejsimi problemami?

@valiant - ty vsade prsknes tie tvoje pokrivene myslienky, a ked ti ich tu vyvratia alebo sa ta snazia poucit, na to uz nereagujes. Zjavne si naladeny len na vysielanie.


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader