Maarty

vyzivny

Maarty

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
vyzivny

Začínam si pripadať ako za socialistickej totality

- na hraniciach kontroly
- namiesto Brava sa pašuje Ivermektín
- colníci zas otvárajú zásielky a habú lieky
- v médiách informácie, ktorým nik neverí
- keď vláda vyhlási, že bude všetko, ľudia sa vrhnú na nákup urobiť si zásoby
- kvôli iným informáciám počúvame Slobodný vysielač namiesto Slobodnej Európy
- v minulosti ma udával sused tak ako dnes
- nepriateľ, ktorý nás chce napadnúť ostal, len sa meno zmenilo z Ameriky na Rusko
- za názor opäť polícia vyšetruje či zavrie

Ešte šmelinár Boris Kollár pred Priorom a bude to komplet

 
mikchalus
mikchalus | 20.2.2021 18:27

az ten rozdiel ze ten slobodny vysielac nie je slobodny, ale bolsevicky.


Eamileann
Eamileann | 21.2.2021 08:43

A ešte na to, že za názor nevyšetrujú a nezatvárajú nikoho, to moc nevyšlo (samozrejme, ak nepovažuje autor za názor rozdávanie šekov na 1488 eur zrovna na výročie Slovenského štátu pod Tisovým portrétom, a to človekom, čo používa pozdravy "na stráž" či "pekný biely deň", a za znak svojej strany si zvolil dvojkríž Hlinkovej gardy atď.)...


tmiro | 21.2.2021 15:25

Keď počúvaš slobodný vysielač namiesto obyčajných a z dôvodu, aby si sa dozvedel skutočnejsiu, lepšiu a pravdivéjsiu praudu, tak to si veľmi nevychytal.

A bodaj by to bolo tak s tým udavanim,
Lebo ja zatiaľ vidím len to ako mame denne v pomere najviac mŕtvych na svete, zatiaľ čo ľudia vo veľkom zámerne šíria nákazu na svojich spoluobčanov v obchode cez vystrceny nos, na oslavách po bytoch, atď a polícia na to zvysoka série.


tmiro | 21.2.2021 15:30

A nezabudnime na to, že nepokutovala ani Kotlebu, keď ho udali, že si v TV odmietol nasadiť rúško.
V hovorila sa, že sa tým nebude zaoberať, lebo ma dôležitejší robotu, chystá sa teraz v novembri na celoštátne testovanie...

A Fica ignorujú celý čas, s tým plastovým papamobilom okolo huby, ktorý šíri smrteľne myšlienky medzi ľuďmi a mnohí to po ňom opakujú, že keď si dáš 10 cm pred hubu 10 cm na výšku široký pásik plastu, tak kvapalina z tvojho dychu sa nesúri vzduchom ani ten meter nad a meter pod pásikom.


Observateur
Observateur | 22.2.2021 10:31

Čistá demagógia


Xytrolin
Xytrolin | 24.2.2021 17:42

Ked dvaja robia to iste, tak to nikdy nie je to iste :) Napríklad, nie všetky médiá sú nedôveryhodné a Slobodný vysielač ľudia nepočúvajú kvôli pravdivým informáciám, iba kvôli iným informáciám, ako si správne napísal. Ľudia sa prestali vrhať v obchode na všetko, lebo si po pár týždňoch uvedomili, že toto nie je už socializmus, a rožok s mliekom bude aj zajtra ráno... :) Kdežto za socializmu tento stav trval roky, preto sa ľudia naučili stáť v rade a honobiť zásoby, keď tovar je... Rusko sa za Ameriku nevymenilo, Rusko nás vždy chcelo ovládať, a keď bolo treba, tak si na to prišli s tankami osobne posvietiť. Ani sa nepamatám, kedy naposledy americký tank vystrelil na kostol na Námestí SNP, heh. Pašovanie časopisu a pašovanie lieku? No vidím, ktorý režim, čo považuje za nebezpečnejšie pre verejné blaho, či pre seba? :) Určite nám chýba v krajine ku šťastiu, aby ľudia doma nekontrolovane užívali silné liečivá určené na iné choroby na inú chorobu :)


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader